Кредит с оформлением в банке и в онлайн » Банки отзывы [ Оформить заявку / предложить кредит ]

Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.

Приват банк отзывы клиентов и сотрудников

Приват банк отзывы клиентов и сотрудников Приват банк отзывы клиентов и сотрудников можно прочесть или написать ниже в основном блоке, есть возможность оставлять отзывы анонимно, перед отправкой выберите данную функцию.

Краткая информация: Приват банк был основан и зарегистрирован в 1992 году.

Первый председатель правления Сергей Тигипко, основные акционеры - Геннадий Боголюбов, а также Игорь Коломойский. На текущий момент финансовая структура принадлежит государству 100% акций.

Телефон горячей линии, консультация Приват банка по номеру: 3700

Отзывы Приват банк

Категория: Банки отзывы
Просмотров: 1260
- Поделиться с соискателями кредита
Всего комментариев: 2
avatar
0
2
Бесит, когда по ночам необходимо пополнить чужую карточку, а многие принимающие деньги банкоматы не работают и тебе приходится бегать по городу.

Например неделю назад не работал банкомат по адресу пл. Греческая 1 в Одессе...
avatar
0
1
У п'ятницю 8 вересня поспілкувався з менеджером в чаті з приводу повернення вкладу по кримському вкладу, він мене з рішенням суду відправив в будь-яке відділення з рішенням суду набрав чинності, що нібито все повернуть, я в понеділок так і зробив, але мені нічого не повернули, а зробили фото рішень і склали заявку.

Вчора заявку закрили нічого і не вирішивши, я знову зв'язався в чаті з менеджером він знову сказав що розглянуть моє запитання.

Сьогодні мені подзвонили з Дніпра, з офісу і сказали, що за рішенням суду виконавцем стягнуто, і звертатися потрібно до виконавчої, на мою спробу пояснити що стягнуто судовий збір в мою користь а не тіло вкладу, так як по тілу ще виконавцем не відкрите виробництво тому що змінювали спосіб виконання і є у банку можливість ще тиждень дві оплатити без виконавчої служби а значить і не платити десять відсотків судового збору з суми стягнення що заощадить гроші державі дзвонив менеджеру було не цікаво вона знову мене отп равіла до судового виконавця, а про стягнуте пеню за 3 відсотки за невиконані зобов'язання вона вже не слухала їй не цікаво, звідси роблю висновок працівники ПриватБанку або дурні, або не компетентні їм все одно що відбувається на їхньому підприємстві в державі обікрали їх бившемі керівниками на місці керівника я б що то міняв.
avatar