Доска объявлений по кредитам » Кредит наличными Украина » Кредит наличными в Горловке

Кредит наличными в Горловке на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит наличными в Горловке на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Вигода банку при видачі кредиту даного типу, в першу чергу полягає в тому, що банк отримує тверде забезпечення по виданим кредитом і мінімізує свої ризики в разі, якщо позичальник перестає здійснювати платежі. У банку є можливість реалізувати закладене майно і покрити проблемну заборгованість. Однак, процентна ставка за таким видом кредиту все одно трохи вище, ніж по стандартній іпотеці. Це пов'язано з тим, що банк не обізнаний на що буде витрачено виданий кредит, а це може бути не тільки покупка або ремонт, але також і покриття вже наявної заборгованості, що може сказати про низький рівень фінансового стану позичальника. Саме такий ризик змушує банк перестрахуватися і трохи завищити процентну ставку. Термін і сума виданого кредиту під заставу нерухомості так само трохи менше в порівнянні з іпотечним кредитом.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит наличными в Горловке рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0