Доска объявлений по кредитам » Кредит наличными Украина » Кредит наличными в Житомире

Кредит наличными в Житомире на кредитку и кредитную карту


Взять кредит наличными в Житомире на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Але на тлі загального падіння банківської сфери є і банки які примножили свої капітали за минулий рік. АБУ в своєму попередньому звіті вказує які банки принесли максимальний прибуток в минулому році. Перший з трійки кращих банків за фінансовими показниками це «ІНГ банк» належить голландській ING Group, який показав прибуток у розмірі 1,07 млрд гривень. Другим прибутковим банком виявився «Приватбанк» дохід якого склав 270 млн гривень. З плюсом в 130 млн гривень закінчив минулий рік і «Кредобанк», який належить державному польському банку PKO Bank Polski. Основний заробіток лідируючого «ІНГ банку» склала виручка отримана від комісій за виданими кредитами, так як в 2014-15 роках банк не припиняв і не звертав свої лінії кредитування великих транснаціональних компаній. Також в успіху банку помітну роль зіграло невелика кількість проблемних активів для забезпечення.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит наличными в Житомире рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0