Доска объявлений по кредитам » Кредит под залог недвижимости » Кредит под залог недвижимости Украина

Кредит под залог недвижимости Украина на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит под залог недвижимости Украина на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Найбільшими секторами в галузевій структурі кредитного портфеля банку є оптова / роздрібна торгівля і обробні виробництва (на початок 2015 року). Трохи менше 90% всіх позик видано банком на території Саратова. У галузевій структурі зобов'язань корпоративних клієнтів переважають такі сегменти, як інвестиційна діяльність і торгівля, з невеликим відривом за ними слідують авіаційні перевезення пасажирів і вантажів, виробництво і будівництво. З січня 2015 року по лютий 2016 року активи-нетто кредитної організації збільшилися на 38,4% (або на 1,2 млрд рублів) склавши на початок лютого 2016 року - 4,2 млрд рублів. У пасивної частини балансу основною причиною зростання валюти балансу послужило збільшення обсягу коштів фізичних осіб (+ 53,7%), а також збільшення обсягу коштів підприємств та організацій (+ 28,6%), капітал банку за розглянутий період показав зростання (+ 18% ).


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит под залог недвижимости Украина рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0