Доска объявлений по кредитам » Кредит под залог недвижимости » Кредит под залог недвижимости в Ильичёвске

Кредит под залог недвижимости в Ильичёвске на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит под залог недвижимости в Ильичёвске на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. У листопаді 2012 року банк залучив субординований борг в сумі 30 млн доларів США від акціонера банку - Міжнародної фінансової корпорації зі ставкою 10,92%, який підлягає погашенню траншами до 16 грудня 2019 року. У липні 2014 року банк залучив ще один субординований кредит у сумі 42 млн доларів США за допомогою розміщення субординованих єврооблігацій на термін 5,5 роки за ставкою 11%. Банк має невелику, але досить активною і стабільної клієнтською базою, обороти по рахунках клієнтів складають 70-120 млрд щомісяця. У структурі нетто-активів 58% займає кредитний портфель, з яких близько 60% припадає на кредити фізичним особам, позиція банку в кредитуванні юридичних осіб становить 39%. Рівень прострочення по портфелю зростає в динаміці і становить 9,3% (на початок 2015 року - 4,3%).


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит под залог недвижимости в Ильичёвске рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0