Доска объявлений по кредитам » Кредит под залог недвижимости » Кредит под залог недвижимости в Луцке

Кредит под залог недвижимости в Луцке на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит под залог недвижимости в Луцке на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Мережа продажів банку на кінець першого півріччя 2015 року включала в себе дві філії (в Санкт-Петербурзі і Оренбурзі), 61 додатковий і 16 операційних офісів в таких містах, як Москва, Санкт-Петербург, Оренбург, Саранськ, Саратов, Тула і Пенза. Для власників пластикових карт є 12 власних банкоматів, крім того клієнти фінінститута мають можливість здійснювати операції на пільгових умовах в банкоматах об'єднаної мережі Atlas. Чисельність персоналу на початок 2015 року перевищувала 800 чоловік, при тому що на початку 2014 року в банку працювало близько 450 осіб. Юридичним особам банк пропонує широкий спектр послуг: розрахунково-касове обслуговування, кредитування (у тому числі лінійку продуктів для МСБ та ВП), гарантії, супровід зовнішньоекономічної діяльності, депозити, еквайринг, інтернет-банк, брокерське обслуговування, зарплатні проекти.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит под залог недвижимости в Луцке рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0