Доска объявлений по кредитам » Кредит под залог недвижимости » Кредит под залог недвижимости в Жёлтых Водах

Кредит под залог недвижимости в Жёлтых Водах на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит под залог недвижимости в Жёлтых Водах на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. У серпні 2015 року організаційно-правова форма банку була змінена на ПАТ. В даний час 59,2% акцій кредитної організації належать ТОВ «ППФІН Регіон», кінцевими бенефіціарами якого є Андрій Вдовін, Олексій Масловський, Пітер Хамбро через «ППФІН» і компанію Techsun Enterprises Limited, що володіє пакетом акцій в 8,41%. Частка в 17,91% акцій АТБ з 2007 року належить шведському інвестиційному фонду East Capital *, часткою в 6,71% з жовтня 2008 року володіє Міжнародна фінансова корпорація (IFC, інвестиційний підрозділ Світового банку), 3,08% - у екс- голови правління, члена ради директорів банку Євгенія Аксьонова, 2,96% - у акціонерів-міноритаріїв, 1,76% - у ТОВ «Експо-лізинг». Мережа продажів банку, крім головного офісу в Благовєщенську, має чотири регіональні філії в Москві, Улан-Уде, Єкатеринбурзі та Петропавловську-Камчатському, 41 додатковий офіс, близько 180 операційних офісів. Чисельн...


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит под залог недвижимости в Жёлтых Водах рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0