Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Чернигове

Кредит студентам в Чернигове на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Чернигове на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. У його складі 50,5% - вкладення в держпапери, ще 27,9% - корпоративні облігації, 18,1% - вкладення в акції, 3,4% - облігації кредитних установ. Оборотність портфеля всередині місяця не висока. На ринку міжбанківського кредитування банк, як правило, виступає нетто-позичальником. Постійно залучає незначні обсяги якої бракує ліквідності, в тому числі - за допомогою операцій РЕПО з Банком Росії. Активність на ринку Forex висока, обороти з валютних операцій складають 19-31 млрд рублів щомісяця. За підсумками 2014 року кредитну установу отримало збиток у розмірі 661,3 млн руб, відповідно до фінансової звітності по РСБУ (за 2013 рік прибуток склав 430,8 млн руб), за дев'ять місяців 2015 року збиток склав 398,3 млн руб.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Чернигове рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0