Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Торезе

Кредит студентам в Торезе на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Торезе на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Резервами на можливі втрати покрито 40,4% всіх позик, що побічно відображає низьку якість кредитного портфеля. Кредити забезпечені заставою майна на 7,4 млрд рублів (143,6% кредитного портфеля). Відповідно до звітності по МСФО за 2015 рік, галузева структура кредитного портфеля була представлена ​​наступними галузями економіки: торгівля - 59,8%, промислове виробництво - 6,7%, фінансові послуги - 5,6%, операції з нерухомістю - 4,8%, харчова промисловість - 2,3%, телекомунікаційна галузь - 2,2%, будівництво - 1,4%. Також банк відзначає високу концентрацію кредитного ризику: на десять найбільших клієнтів припадає 55,9% сукупного кредитного портфеля. На ринку міжбанківського кредитування кредитна організація досить активна, у виняткових випадках розміщує надлишкову ліквідність, в тому числі і в ЦБ РФ (щомісячні обороти 39-88 млрд рублів), що не залучається.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Торезе рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0