Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Калуше

Кредит студентам в Калуше на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Калуше на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. ТОВ «НКО« 21 Століття »- приватна моноофісная небанківська кредитна організація, зареєстрована в Санкт-Петербурзі і займає місце в шостій сотні за розміром активів серед російських банків. Напрямком діяльності НКО є здійснення розрахунків і обслуговування рахунків юридичних осіб. Кошти юридичних осіб та власний капітал складають основну частину пасивів НКО. Небанківська кредитна організація була заснована і зареєстрована в 1997 році у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) під найменуванням «Розрахунковий центр Фінансового дому». До кінця 2010 року в числі акціонерів організації складалися брокерська компанія ЗАТ «Петербурзький міжбанківський фінансовий будинок (МФД)» (21,00% статутного капіталу), її дочірнє інформаційне агентство «Міжбанківський фінансовий будинок» (4,00%), а також ВАТ « банк ВТБ Північно-Захід »(9,95%).


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Калуше рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0