Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Шахтёрске

Кредит студентам в Шахтёрске на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Шахтёрске на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Частина, що залишилася акцій розподілена між міноритаріями. Голова ради директорів банку Тетяна Дронова - давній партнер по бізнесу Аркадія Євстаф'єва, колишній головний бухгалтер ВАТ «Мосенерго», співвласниця ВАТ «Саратовські авіалінії» (як і Аркадій Євстаф'єв), заступник генерального директора зі стратегії та розвитку ЗАТ «Інвест-холдинг« Енергосоюз » , яким керує Аркадій Євстаф'єв. Головний офіс банку «Агророс» розташований в Саратові, там же знаходиться ще чотири додаткових офісу. Крім того, в Саратовській області банк має у своєму розпорядженні трьома підрозділами в місті Балаково і допофіси в місті Енгельс. У 2015 році були відкриті ще два відділення - в Тольятті і Санкт-Петербурзі. Займ для студентов в Шахтерске.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Шахтёрске рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0