Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Шостке

Кредит студентам в Шостке на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Шостке на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Єдиний філія кредитної організації розташований в Москві. Банк має власну мережу банкоматів і терміналів - в сукупності 27 пристроїв. Також клієнти фінустанови можуть на пільгових умовах користуватися банкоматами банку-партнера ВАТ «Банк« Петрокоммерц », що займає широку мережу пристроїв по всій Росії. За даними на початок 2015 року, облікова чисельність персоналу становила 147 осіб. Юридичним особам банк надає наступний набір послуг: кредитування (в тому числі під заставу нерухомості, бліц-кредити, тендерні кредити), розрахунково-касове обслуговування, управління рахунками через систему «Клієнт-банк», зарплатні проекти (Visa, MasterCard), корпоративні карти , розміщення коштів на депозити і в векселі банку, банківські гарантії, автоінкассація (через термінал) і прийом переказів через термінали банку, юридичний і бухгалтерський супровід. Займ для студентов в Шостке.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Шостке рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0