Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Северодонецке

Кредит студентам в Северодонецке на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Северодонецке на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Резервами покрито 4,7% всіх позик. Портфель кредитів забезпечений на 83,6%. Відповідно до звітності банку за МСФЗ за 2014 рік, основна частка кредитів припадає на наступні галузі економіки: оптова і роздрібна торгівля - 28,1%, фінанси і інвестиції - 14,2%, нафтогазова і хімічна галузі - 13,8%, будівництво - 11 , 8%, промисловість - 9,8%. Кредитний портфель переважно короткостроковий, частка кредитів терміном до одного року становить 68,6%. Кредитна організація є учасником ринку МБК, виступаючи в більшості випадків нетто-кредитором, розміщуючи надлишковий обсяг ліквідності. Обороти по розміщенню досить високі для кредитної установи такого рівня, що становлять 3-5 млрд рублів щомісяця. На ринку валютних операцій практично не працює. За підсумками 2014 року кредитна організація отримала прибуток в розмірі 25,7 млн ​​рублів по РСБУ (за 2013 рік аналогічний показник склав 20,3 млн рублів), за дев'ять м...


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Северодонецке рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0