Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Луцке

Кредит студентам в Луцке на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Луцке на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Діяльність банку на ринку цінних паперів за розглянутий період знизилася. Портфель паперів на 01.11.2015 року становить 81,25 млн руб, сформований виключно акціями російських компаній, 56% яких передано в РЕПО. Динаміка оборотів по портфелю сягає 3,2 млрд рублів в місяць. На ринку Forex банк також показує стабільно високі обороти: від 1 млрд до 3 млрд рублів на місяць. За підсумками 2014 року банк отримав чистий прибуток у розмірі 49,42 млн руб. У 2013 році чистий прибуток банку склав 8,06 млн руб. За десять місяців 2015 року було зафіксовано збиток в 7,1 млн рублів. У пасивної частини найбільше зростання забезпечили вклади фізосіб (+17,4 мільярдів рублів, або 40%), кошти підприємств і організацій (+6,3 млрд руб, або 7%), випущені банком власні боргові цінні папери (+6,2 млрд рублів, або 35,5%). При цьому скорочення продемонстрували засоби, залучені на міжбанківському ринку. Капітал банку за розглянутий п...


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Луцке рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0