Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Сумах

Кредит студентам в Сумах на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Сумах на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Структура пасивів банку слабо диверсифікована: на 48,8% представлені засобами корпоративних клієнтів (залишки по рахунках, депозити), ще 31,8% - власні кошти (капітал), 14,8% - кошти фізичних осіб, менше 1% - власні випущені векселі. До складу капіталу банку входять два субординованих позики на загальну суму 30 млн доларів США, залучених від материнської компанії, з термінами погашення з листопада 2022 року по вересень 2024 року. Клієнтська база досить велика і в основному представлена ​​компаніями торгівлі, автотранспорту і будівництва. Обороти по рахунках клієнтів складають 36-69 млрд рублів щомісяця. Залежність від коштів фізичних осіб мінімальна. На 10 найбільших клієнтів припадає 47,9% сукупного обсягу коштів клієнтів, що відображає високу концентрацію клієнтського портфеля.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Сумах рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0