Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Красноармейске

Кредит студентам в Красноармейске на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Красноармейске на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Банк був заснований в 1994 році і спочатку функціонував як АКБ «Садр». З липня 1996 року носить сучасну назву - «Авангард». «Авангард» є ядром промислово-фінансової групи, що об'єднує підприємства аграрного та агропромислового секторів, виробничі, фінансові та інвестиційні компанії. До групи входять такі підприємства, як ВАТ «Авангард-Агро» (один з найбільших сільгоспвиробників в Росії, що спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних сільськогосподарських культур, виробництві пивоварного солоду) і ЗАТ «Страхова група« Авангард-Гарант ». Ключовий бенефіціар - президент, голова ради банку Кирило Міновалов (володіє пакетом в 95,10% через ТОВ «Алькор Холдинг Груп»). Головний офіс кредитної організації розташований в Москві, мережа підрозділів нараховує 1 філію в Санкт-Петербурзі, 19 представництв, 251 додаткових офісів і 15 операційних кас поза касового вузла, банк представлений в 75 містах Ро...


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Красноармейске рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0