Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Константиновке

Кредит студентам в Константиновке на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Константиновке на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. На ринку міжбанківського кредитування не приваблює і не розміщує ліквідності. Періодично здійснює операції на валютному ринку, оборот за конверсійними операціями за квітень 2016 року склав 88,1 млн руб. За підсумками діяльності за 2015 рік організація отримала чистий прибуток у розмірі 511 тис. Рублів за РСБО (за 2014 рік - збиток в 100 тис. Рублів). За чотири місяці 2016 року прибуток склав 621 тис. Рублів. Рада директорів: Станіслав Мезенцев (голова), Наталія Борисова, Олександр Денисов. Правління: Олена Ільїна (голова), Ірина Ананьєва (головний бухгалтер). АТ «Комерційний банк« АББ »- невеликий за розміром активів моноофісний столичний банк, орієнтований на роздрібне і корпоративне кредитування, обслуговування рахунків юросіб, операції з цінними паперами та на валютному ринку.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Константиновке рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0