Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Красном Луче

Кредит студентам в Красном Луче на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Красном Луче на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Всього в банку обслуговується понад 100 тис. Корпоративних і 1 млн приватних клієнтів. З початку 2015 року чисті нетто-активи кредитної організації збільшилися на 8,69% і за станом на 1 вересня 2015 року склали 138,02 млрд руб. Збільшення активів банку в 2015 році пов'язане зі збільшенням вкладів фізосіб на 16,20%, а також з припливом коштів підприємств та організацій і збільшенням капіталу, а також у збільшенні випущених векселів, що виразилися в зростанні зазначених пасивів на 3,60%, 16,69 % і 14,93%, відповідно. При цьому в пасивах спостерігається скорочення обсягу залучених банком МБК (-65,54%). В активній частині балансу спостерігається зростання обсягу високоліквідних коштів (+ 70,36%), а також збільшення кредитного портфеля на 9,66%, що дозволило компенсувати зниження обсягу вкладень в цінні папери на 9,44%. Структура пасивів банку досить диверсифікована.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Красном Луче рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0