Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Комсомольске

Кредит студентам в Комсомольске на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Комсомольске на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. У пасивної частини балансу збільшився обсяг залишків на розрахункових рахунках підприємств (+10,4 млн руб) і власного капіталу (+764 тис. Рублів). В активній частині балансу зростання продемонстрували активи високої ліквідності (+11,3 млн руб) і іммобілізовані активи (+3 тис. Рублів). Значну частину пасивів формують кошти на розрахункових рахунках підприємств і організацій - на їх частку припадає 58,8% нетто-пасивів. Ще 39,9% складають власні кошти (капітал). Обсяг капіталу збільшився на 10,4%, за рахунок нерозподіленого прибутку минулих років. Норматив достатності коштів знаходиться на високому рівні - 77,88%, зростає в динаміці (45,63% на 1 січня 2015 року). Клієнтська база банк невелика, в основному представлена підприємствами торгівлі та фінансовими організаціями.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Комсомольске рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0