Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Мариуполе

Кредит студентам в Мариуполе на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Мариуполе на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Нормативи ліквідності банку знаходяться на достатньому рівні, проте співвідношення високоліквідних активів (коштів, які легко доступні для банку протягом найближчого місяця) і передбачуваного відтоку поточних зобов'язань показує недостатній запас міцності для подолання можливого відтоку коштів клієнтів. Клієнтська база банку активна, обороти по рахунках клієнтів знаходяться на рівні 250 450 млрд рублів щомісяця, з активацією на квартальні дати. У складі активів 52,4% займає кредитний портфель, 22,2% припадає на портфель цінних паперів, вкладення в капітали інших організацій - 6%, високоліквідні активи (каса і коррахунок в ЦБ) - 7,2%. Кредитний портфель банку за розглянутий період збільшився на 18,6%, або на 22,2 млрд рублів, досягнувши на початок березня значення в 141,7 мільярда рублів.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Мариуполе рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0