Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Лубнах

Кредит студентам в Лубнах на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Лубнах на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Відповідно до звітності банку за перше півріччя 2015 року основна частка кредитів припадає на наступні галузі економіки: сільське господарство - 27,4%, виробництво - 16,3%, лізинг - 13,2%, харчова промисловість - 11,6%, торгівля - 3 , 9%. Прострочення показана на низькому рівні 3,87% по РСБУ (стабільна в динаміці). Резервами на можливі втрати по позиках було покрито 16,56% кредитного портфеля (на початок року - 13,68%). Запорукою майна забезпечено 69,33% кредитного портфеля. На ринку міжбанківських кредитів «Авангард» виступає активним гравцем, як залучаючи, так і розміщуючи вільні кошти. Також банк досить активний на валютному ринку і ринку цінних паперів, в тому числі за операціями РЕПО. За підсумками 2014 року кредитна організація отримала прибуток в розмірі 1,9 млрд рублів по РСБУ (за 2013 рік прибуток склав 1,6 млрд рублів), а за вісім місяців 2015 року банк заробив 1,2 млрд рублів прибутку.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Лубнах рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0