Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Макеевке

Кредит студентам в Макеевке на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Макеевке на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Акціонерами банку також є: громадянин США і віце-президент компанії «Status Trading Unc.» Олександр Фрідман (4,87%), голова ради директорів банку і заступник гендиректора ВАТ «ТАИФ» з економіки та фінансів Гузель Сафіна (4,58%), заступник гендиректора ВАТ «ТАИФ» по нафтохімії і нафтопереробці Володимир Пресняков (4,52%), член ради директорів банку і головний бухгалтер ВАТ «ТАИФ» Ольга Ігнатівська (1,25%). У Казані крім головного офісу розташовані дев'ять додаткових офісів банку. Крім того, мережа продажів також представлена ​​трьома операційними касами поза касовим вузлом і трьома операційними офісами (Республіка Татарстан, Самарська область). У банку є понад 100 власних банкоматів і 50 терміналів самообслуговування. У банку діє власний процесинговий центр.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Макеевке рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0