Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Краматорске

Кредит студентам в Краматорске на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Краматорске на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Кінцевих бенефіціарів, що стоять за даними товариствами, а також схему володіння банк не розкриває. Банк представлений головним офісом в Москві. Середньооблікова чисельність працівників на 01.01.2015 року склала 29 осіб. Мережа власних банкоматів банку не розвинена. Своїм корпоративним клієнтам банк пропонує РКО, кредитування, вклади, дистанційне банківське обслуговування, валютний контроль і конверсійні операції, банківські гарантії, операції на ринку Forex. Приватним особам надаються кредитування, грошові перекази (Contact), брокерське обслуговування. З січня по листопад 2015 року нетто-активи банку скоротилися на 18,13%, склавши на початок листопада 476,3 млн руб. Дане скорочення було викликано відтоком коштів підприємств і організацій, а також зниженням обсягу залучених з ринку МБК. Капітал банку негативна динаміка не торкнулася, він і без того лише незначно перевищує мінімально допустимий поріг...


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Краматорске рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0