Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Коломые

Кредит студентам в Коломые на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Коломые на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. У березні 2013 року був відкритий кредитно-касовий офіс в Москві, проте вже у вересні того ж року відділення було закрито. Середньооблікова чисельність співробітників НКО на 1 січня 2016 року становила 15 осіб. Організація надає юридичним особам такі види послуг: відкриття і ведення банківських рахунків, здійснення переказів грошових коштів (в тому числі без відкриття банківських рахунків і переказів електронних грошових коштів), інкасацію, купівлю-продаж іноземної валюти. З 1 січня 2015 року по квітень 2016 року активи нетто організації показали зростання на 11 млн рублів і на початок травня 2016 року склали 20,3 млн рублів.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Коломые рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0