Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Никополе

Кредит студентам в Никополе на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Никополе на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. У той же час скоротився обсяг вкладень в цінні папери (-4,8 мільярда рублів, або 21,6%). Пасиви кредитної організації на 55,8% представлені залишками на рахунках і термінових депозитах юросіб, ще 21,1% складають вклади фізосіб, менше 1% припадає на випущені банком векселі. Власні кошти формують 22,03% нетто-пасивів, до складу яких включено субординований позику в розмірі 1,2 млрд рублів, з терміном погашення в липні 2017 року. Платіжна динаміка клієнтської бази досить висока, обороти всередині місяця складають 131-141 млрд рублів. Крім того спостерігається висока концентрація коштів клієнтів: на 11 найбільших клієнтів припадає 80,9% загальної суми коштів клієнтів. Структура активів нетто на 31,2% складається з кредитного портфеля, ще 23,9% активів забезпечені запасами високоліквідних активів, порядку 70% яких представлені залишками на ностро рахунках в банках-нерезидентах (обороти відповідають активнос...


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Никополе рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0