Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Харькове

Кредит студентам в Харькове на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Харькове на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Чисельність співробітників на 1 липня 2015 року становила 927 осіб. Незважаючи на назву, кредитування агропромислового комплексу не є пріоритетним напрямком діяльності банку. Його ключовими партнерами виступають переважно енергетичні компанії і будівельно-підрядні організації, в тому числі колишнього РАО ЄЕС: Федеральна мережева компанія Єдиної енергетичної системи (ВАТ «ФСК ЄЕС»), ВАТ «Тюменьенерго», Міжрегіональна розподільна мережева компанія Уралу (ВАТ «МРСК Уралу» ), ВАТ «МРСК Центру та Приволжья», ВАТ «МРСК« Волги », Екатеринбургская електромережева компанія» (ВАТ «ЄЕСК»), ВАТ «Курганенерго», ЗАТ «Інтертехелектро» і ін. Бізнес кредитної організації також орієнтований і на роздріб, яка представлена ​​різними кредитно-депозитними продуктами, а з 2001 року і банківськими картами міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Харькове рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0