Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Нововолынске

Кредит студентам в Нововолынске на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Нововолынске на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Крім того банк відзначає концентрацію кредитного ризику: на одного великого клієнта доводиться 14,7% сукупного обсягу кредитного портфеля. Портфель цінних паперів з початку 2015 року скоротився на 21,6% і на початок березня 2016 року склав 17,5 млрд рублів. Практично весь портфель (97%) представлений вкладеннями в облігації, інше - векселі. В їх структурі, в свою чергу, переважають паперу корпоративних емітентів (головним чином російських, в меншій мірі - зарубіжних) - 53%, облігації та векселі кредитних установ - 40,5%, а також держоблігацій - 6,5%. Обсяг паперів, переданих в заставу за операціями РЕПО, на звітну дату був відсутній (на початок січня 2015 року - 7 млрд рублів).


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Нововолынске рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0