Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Конотопе

Кредит студентам в Конотопе на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Конотопе на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Платіжна динаміка висока, обороти по рахунках клієнтів складають 53-103 млн рублів щомісяця. Залученням коштів у вклади населення організація не займається. НКО не займається випуском власних цінних паперів. Практично весь обсяг чистих активів припадає на активи високої ліквідності (92,5%), більшу частину яких формує залишок на коррахунку в ЦБ РФ (82% нетто-активів). Частина, що залишилася розподілена між грошовими коштами в касі та шляхи і залишків на коррахунках ностро. Обороти по коррахунку в ЦБ РФ помірні і становлять близько 11-20 млн рублів щомісяця. Частка основних засобів 7,5%, їх обсяг за аналізований період скоротився на 14,8%. НКО не розвиває кредитування, а також не займається операціями по вкладенню в портфель цінних паперів.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Конотопе рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0