Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Тернополе

Кредит студентам в Тернополе на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Тернополе на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Структура активів на 52,3% представлена ​​кредитним портфелем, ще 26,8% складають високоліквідні активи (каса, залишки на рахунках ностро), 11,2% займає обсяг розміщених МБК в російських банках і ЦБ РФ, 7,7% вкладено в портфель цінних паперів (корпоративні облігації, в тому числі іноземних емітентів, а також облігації кредитних установ), 1,7% - інші активи (основні засоби та інші вимоги до клієнтів). Кредитний портфель - 5,2 млрд рублів, на 86,1% представлений позиками юросіб, решта - роздрібне кредитування. З початку 2015 року портфель скоротився на 33,4%, як за рахунок роздрібного кредитування (-1,3 млрд руб), так і корпоративного кредитування (-1,26 млрд рублів). Прострочення знаходиться на високому рівні - 12%, з початку 2015 року різко зросла (0,3% - на 1 січня 2015 року).


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Тернополе рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0