Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Смеле

Кредит студентам в Смеле на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Смеле на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. ТОВ «Автоторгбанк» - невеликий за розміром активів московський банк, орієнтований на кредитування і обслуговування корпоративних клієнтів, автокредитування фізичних осіб, операції на ринку міжбанківського кредитування. Основним джерелом фондування є залишки на рахунках і депозити юридичних осіб. Ключовим бенефіціаром кредитної організації виступає ТОВ «Мейджор Автосервіс» (85%). ТОВ «Автоторгбанк» зареєстрований в квітні 1994 року в Москві як «Сламек-Банк» (повне найменування - ТОВ «Комерційний банк« Слов'янський міжгалузевої експрес-банк »). У травні 2008 року збільшив статутний фонд до 500 млн рублів (зараз він в два рази більше) і був перейменований в Автоторгбанк. У лютому 2005 року кредитна організація стала учасником системи страхування вкладів. У липні 2008 року структури групи «Мейджор Авто» * викупили банк у колишніх власників.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Смеле рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0