Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Ужгороде

Кредит студентам в Ужгороде на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Ужгороде на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. На ринку Forex банк за аналізований період виявляв помірну активність з оборотами за відповідними рахунками в межах 2-15 млрд рублів щомісяця. За підсумками 2015 року кредитною організацією отримано прибуток у розмірі 61,7 млн ​​рублів, по РСБУ (аналогічний показник за 2014 рік склав 116,6 млн рублів). За чотири місяці 2016 року банк отримав прибуток у розмірі 42,6 млн рублів. Рада директорів: Олександр Нікітін (голова), Павло Абросімов, Олексій Пономарьов. Правління: Ярослав Бобрович (голова), Оксана Бохан, Олена Смирнова (головний бухгалтер). * Група «Мейджор», що працює під брендом «Мейджор Авто» (Major Auto), є найбільш представницькою компанією за кількістю автомобільних марок. На сьогоднішній день компанія Major Auto є офіційним дилером 35 автомобільних марок (включаючи партнерів).


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Ужгороде рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0