Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Полтаве

Кредит студентам в Полтаве на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Полтаве на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Крім іпотеки, фізичним особам пропонуються: РКО, кредитування (споживче, автокредити), лінійка вкладів, грошові перекази (Western Union, «Золота Корона», MoneyGram, Contact, SWIFT), пластикові карти (Visa, «Золота Корона»), валютообмінні операції , монети з дорогоцінних металів, сейфи, інтернет - платежі, мобільні платежі. З приватними особами кредитна установа досить активно почало працювати у 2006 році, коли було оголошено про коригування фінансових показників і зміні управлінської команди. Активи банку за період з початку 2015 року збільшилися на 10,9%. У пасивної частини балансу спостерігається зростання коштів підприємств та організацій (+ 53%, або 311,9 млн руб), і, в меншій мірі вкладів фізичних осіб (+ 6,2%, або 164,1 млн руб), при цьому зниження продемонстрували власний капітал (-8,2%, або 78,1 млн руб) і залучені кошти від ЦБ РФ (-26,3 млн руб до нуля).


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Полтаве рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0