Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Червонограде

Кредит студентам в Червонограде на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Червонограде на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Банк заснований в травні 1994 року в місті Саратові. Найменування кредитної організації змінювалося тричі: до 1999 року банк працював під назвою «конверсійні-фінансовий комерційний банк», до листопада 2001 року - «СИБР». У 2001 році один з впливових підприємців на зерновому і горілчаному ринках в Саратовській області Роман Піпія викупив у обласного уряду пакет акцій банку СИБР, взявши таким чином фінорганізацій під свій повний контроль (власник більше 90% акцій). У 2006 році було змінено склад акціонерів і повністю оновлено керівництво банку. У листопаді 2004 року кредитна організація стала учасником системи страхування вкладів. На сьогоднішній день власником 93,76% акцій банку є відомий саратовський бізнесмен і політик Аркадій Євстаф'єв.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Червонограде рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0