Доска объявлений по кредитам » Кредит студентам Украина » Кредит студентам в Рубежном

Кредит студентам в Рубежном на кредитку и кредитную карту


Взять Кредит студентам в Рубежном на карточку приват банка - альфабанка и ренессанс. Особи, які володіють менше 1% голосів, складають 2,82% акцій товариства. Мережа банку представлена ​​головним офісом і двома додатковими офісами. Всі офіси банку розташовуються і діють в Казані. Чисельність персоналу банку на 1 січня 2015 року становила 39 осіб. Кредитна організація не має власної мережею банкоматів і терміналів. Приватним особам банк пропонує наступні послуги та продукти: розрахунково-касове обслуговування, лінійку вкладів, кредити. Юридичним особам доступні наступні послуги та продукти: розрахунково-касове обслуговування, кредити, валютні операції, депозити, банківські гарантії, віддалене банківське обслуговування тощо. З початку 2015 року нетто-активи кредитної організації збільшилися на 5,3% і на 1 жовтня 2015 року склали 568,7 млн ​​руб.


Важно: Если вы хотите сумму свыше 10000 грн и у вас есть просрочки, необходимо пройти по ссылкам ниже и везде оформить заявку, калькулятор рассчитает сумму задолженности и сроки возврата. Среднее время оформления всех заявок не более 15 минут.


Оформленная заявка на Кредит студентам в Рубежном рассылается бесплатно на 7 банков Украины, 6 банков России (при условии выбора России) в течении 30 минут. Также ваше объявление отобразится ниже на доске объявлений.


Не найдено материалов, доступных для просмотра
В категории объявлений: 0